icontell 6375476- 0935
تاریخ:چهارشنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۳
default-logo

درباره ما و خدمات آژانس هواپیمایی (آفیس ویزا)

این آژانس در زمینه گردش های گروهی فعالیت می کند و با اجرای تورهای گردشگری متنوع به اقصی نقاط جهان سهم بزرگی را از انتقال فرهنگ گردشگری به خود اختصاص داده است باید توجه داشته باشیم که امروزه از این حرکت با واژه ی صنعت نام برده  می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است .

این آژانس با خدمات متنوعی در زمینه ی اخذ ویزای کشورهای جهان و همه ی تورهای خارجی و داخلی و رزرو هتل ها در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها و همکاری با آژانس بزرگ دنیا و استفاده از بهترین هتل های عالی در مناسب ترین نقاط در هر شهر و همچنین همکاری راهنمایان کار آزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها همواره به دنبال تنوع و نوآوری پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.

و همچنین به شما و مسافران عزیز توصیه می کنیم با توجه به مشکلات موجود در راه اخذ ویزا و محدود بودن پرواز ها و همچنین استقبال همیشگی دوستداران سفر با مطالعه ی کتاب و بروشورهای موجود مسیر مسافرت خود را برگزینید و هر چه زودتر ثبت نام فرمایید تا بتوانیم با ارایه ی بهترین سرویس ها در خدمت شما باشیم و سفری فراموش نشدنی را برای شما عزیزان تدارک ببینیم و در این راستا با استفاده از فناوری های جدید و به روز سعی در تولید تور ها به صورت کاملا مکانیزه در این صنعت رو به رشد نموده ایم.

این دفتر با استخدام پرسنلی مودب ومجرب و پاسخگو تلاش نموده تا محیطی کاملا دوستانه برای مشتریان به وجود آورده چنانچه تمامی مشتریان ما را جزیی از خانواده خود دانسته و تمام تلاش خود را برای به وجود آوردن محیطی سالم به کاربرده ایم . هدف اصلی ما تهیه بهترین تور یا بلیت و اخذ ویزا با مناسبترین نرخ برای مشتریان عزیزمان می باشد .به امید روزی که با تورها و ویزاهای پربار و ارزان دریپشبرد صنعت توریسم کشور کهن ایران قدمی هر چند نا چیز برداشته باشیم . (به امید حق)

چرا خدمات آژانس هواپیمایی (آفیس ویزا)

پاسخگویی مناسب و سریع به درخواست شما مسافرین و همکار محترم

برخورد مناسب و توأم با احترام نسبت به مسافرین و پرسنل دفاتر همکار به تبعیت از حسن انتخاب شما.

پاسخگویی سریع به هر نوع اعتراض و شکایات مسافرین یا همکاران محترم

شناسائي مکان هاي جديد گردشگري در ايران و جهان

استفاده از نظرات ارزنده مشتريان در بالا بردن کيفيت خدمات

اخلاق حرفه اي ، مشتري مداري و قيمت رقابتي

برگزاري جلسات معارفه براي تورهاي گروهي قبل از سفر

ارائه فرم نظر خواهي به مشتريان محترم

برگزاري تورهاي تخصصي نمايشگاهي در اقصي نقاط دنيا

رعايت نمودن تمامي قوانين گردشگري طبق قراردادهاي سازمان ايرانگردي و جهانگردي

برگزاري تورهاي خانوادگي در تاريخ هاي خاص

اطلاع رساني مرتب به مشتريان محترم شرکت از طريق EMAIL و معرفي و اطلاع رساني تورهاي ويژه شرکت